3 Adım Müzik -Gökhan Türkmen “Sen İstanbul’sun”
iTunes: https://itunes.apple.com/tr/album/en-ba%C5%9Ftan/id1292195488?l=tr
Spotify: https://open.spotify.com/album/32eLMAjsk5Ck3wG44Pd1aK
Deezer: http://www.deezer.com/album/7458571

Sen İstanbul’sun Sözleri:

Köşedeki Çiçekçi Seni Sordu Bu Sabah
Burada Yok Dedim Selam Söyle Dedi
Tazeymiş Gülleri Yokluğun Gibi
Yürüdüm Biraz Seni Düşledim
Umudumu Seninle Süsledim
Ne Dar Sokaklar Ne Boş Duraklar

Seni Unutmama Yardım Etti
Senin Küçük Bir Elvedan
Böyle Büyük Bir Aşkı Bitirebilir Mi Ne Sanıyorsun
Bazen Bir Kaldırım Taşı Bazen Bir Sokak Çalgıcısı
Yani Sen istanbul’ sun Senin Küçük Bir Elvedan
Böyle Büyük Bir Aşkı Bitirebilir Mi
Ne Sanıyorsun Bazen Kanlıca Sahili
Bazen Yalnız Kız Kulesi Yani Sen istanbul’ sun

Söz & Müzik : Murat Güneş
Düzenleme : Aytaç Özgümüş
Klip Yönetmeni : Murat Joker

“2014 yılı başında çıkardığımız En Baştan isimli albümümüzde yer alan Sen İstanbul’sun isimli parçamızın video klip çalışması için;
Öncelikle bu güzel söz ve beste için Sevgili Murat Güneş’e ve düzenleme için ekip arkadaşım Sevgili Aytaç Özgümüş’e çok teşekkür ederim.
Klip yönetmenimiz Sevgili Murat Joker’e, görüntü yönetmenimiz Sevgili Varol Şahin’e ve onlar yönetiminde çalışan o büyük ekibin her bir üyesine çok teşekkür ederim.
Klibimizde tüm güzelliği ile bana eşlik eden Sevgili Açelya Topaloğlu’na, oyuncu koçluğumuzda bizimle olan güzel yürekli insan Sevgili Ünsal Sicilli’ye, klip stil danışmanlığımızı yapan ve aynı zamanda stil danışmanım olan Sevgili İlknur Aykanat’a ve o güzel tasarımları ve koleksiyonu ile büyük bir beğeni ile giydiğim kıyafetleri yapan Sevgili Emre Erdemoğlu’na ve FC markasına çok teşekkür ederim.
Ayrıca bu klibin rengi olan ve bana özel tasarlanmış çok değerli bisikletim için Sevgili Adanalı Choper Yaşar’a, klip boyunca hiç bir desteğini benden esirgememiş Sevgili Cinepark Ailesine ve Sevgili abim Mehmet Bozali’ye, Sevgili Sinem Aksoy’a, hep bizimle olan arkadaslarim Sevgili Mert Carim’e, Sevgili Onur Ocakli’ya, Sevgili Stefania Sen’e ve son olarak tüm ekibime çok teşekkür ederim.
Umarım çok beğenirsiniz,
Sevgilerimle…
GT”

30 YORUMLAR

  1. Dişçiye kanal tedavisi için gidiyodum dişçi benim yanımda sürekli bu şarkıyı açıyodu meğersem bana aşıkmış sohbet etmiştik bi ara bende ona boş değildim hoşlanıyodum biraz her neyse bana aşık olduğunu bi arkadaşımdan öğrendim oda onun arkadaşıydı ona söylemiş bana söylesin diye

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here