KANALIMIZA Abone Olmayı Unutmayın

14-15 yaşında olduğumuz sıralarda aramızda yalnızca 10 ay olan erkek kardeşimle neredeyse hiç ayrılmazdık. Dolayısıyla ilk sarhoş olduğumuz zamanlar, ilk öpücükler ya da diğer ilkeler beraberlerinde yaşanmıştı. Ama ensest hikâyeler arasında okuduğumuz bazı öykülerde olduğu benzeri ilk erkeğimin de kardeşim olacağını, beni siken ilk erkek olacağını tahmin edemezdim. Şu anda ben 25 yaşındayım ve o da 24 yaşında bulunuyor. Her ikimiz de evlendik, yaşamlarımızı sürdürüyoruz. Ben bu cinsel tecrübemizden daha evvel kimseye bahsetmemiştim, onun da bahsettiğini sanmıyorum.

Yani gerçek sex hikâyeleri içinde yayınladığım bu öykünün bu konudan ilk Laf edişim olduğunu söyleyebiliriz. Kardeşimle paylaştığımız o akşamı yaşadıktan sonra kendi aramızda da bu konuyu hiç konuşmamıştık. Aslında vaka biraz alkolün etkisiyle ve şaka benzeri başlayan bir durumun sonucunda gerçekleşmişti. Ailemizin evde olmamasını fırsat bilerek onun ve benim hoşlandığımız kızı ve erkeği eve çağrı etmiştik. Bu arada onlara şampanya ikram ettik ve kendimiz de içtik.

Şampanya bile olsa 14-15 yaşındaki çocukları nasıl çarpacağını tahmin edebilirsiniz. Sonuçta misafirimiz olan çocuk ve kız bizimle değil de birbirleriyle ilgilenmeye başladılar, çıkıp gittiler. Kardeşim odasına gitti, moral vermek için peşinden gittim. Yatağına uzanmış, dizüstü bilgisayarını açmış ve yaşanmış seks hikâyeleri işlediği söylenen videoları izleyerek 31 çekmeye başlamıştı. Yanına gittim ve gülerek ‘işin yeniden en iyi dostun sağ eline kaldı’ dedim. O da gülerek beni tuttu ve yanına doğru çekti, elindeki yastığı kafama vuruyordu.

Böyle geyik yaptığımız ortam nasıl değişti bilmiyorum kör birkaç dakika sonra bir gözümüz bilgisayardaki filmdeyken öpüşmeye başlamıştık. Sonrasında da filmdekilerin yaptıklarını taklit ettik. Yani ben ona oral seks yaparken o da bana yaptı. İşin sonunda ise onun da ilk deneyimi olan tecrübede beni sikmesi ve kızlığımı bozması yer almıştı.

2 YORUMLAR

Comments are closed.